111 punkti testprogramm on põhjalik kvaliteedikontroll, mille käigus hinnatakse 111 kvaliteedikriteeriumit.

Välimus: sõiduki välimuse osad ja moodulid loovad harmoonilise üldmulje. Seepärast ongi kere, värvi, võimalike avariikahjustuste ja sõiduki välimuse muude moodulite kontrollimine  väga oluline.

Vedelikud: mootoriõli, jahutusvedeliku ning piduri- ja sidurivedeliku taset kontrollitakse ja vajadusel täidetakse.

Sõiduki dokumendid: garantii- ja hooldusraamatu korralik pidamine on oluline osa kvaliteedi näitajast. Lisaks meelerahu tagamisele kindlustab korraline hooldus ka sõiduki väärtuse püsimise. Samuti kontrollitakse parda- ja turvavarustust ning veendutakse selle kvaliteedis.

Interjöör: kontroll-lehe 111 punktist 39 käivad interjööri kohta. Katsetatakse turvalisusega seotud aspekte, teabe- ja meelelahutus- ning multimeediasüsteemi, samuti kõiki interjööri seadistamise võimalusi.

Sõiduki analüüs ja diagnostika: sõiduki üldanalüüsi osana vaadatakse üle veamälu. Kontrollitakse ka läbisõidu tõepärasust, vältimaks odomeetri näiduga manipuleerimist. Lubatust kõrgemate mootoripöörete kontroll on samuti võtmetähtsusega. See kindlustab, et puuduvad varajased mootoririkke märgid.

Proovisõit: 111 punkti test lõpeb proovisõiduga. Selle käigus kontrollitakse turvalisusega seotud aspekte ja tüüpilisi Porsche sõiduomadusi nagu sõiduki suutlikkus, pidurdusvõime ja juhitavus. Katsetatakse ka juhiabisüsteeme, mis peavad tagama mugavuse ja turvalisuse kõrge taseme.

Ajamisüsteemid ja autopõhi: nende kontrollimine puudutab peamiselt tehnilisi aspekte, mis on kriitilised turvalisuse seisukohalt ning olulised tõhususe ja sportliku suutlikkuse mõttes. Sinna kuulub mitmemesuguste komponentide, näiteks jõuülekande, radiaatori, pidurite, toite- ja väljalaskesüsteemi ning veermiku toimimine.

Veljed ja rehvid: rehvide olukord on turvalisuse seisukohalt väga olulised, mis kannavad Porsche sõidukite suure võimsuse maanteele. Seetõttu on äärmiselt tähtis kontrollida ka rehvide vastavust standarditele. Teatud omaduste põhjal hinnatakse ka rehvide seisukorra kõrget kvaliteeti.

Mootor: Porsche südameks on tema mootor. Seetõttu kontrollitaksegi, et käiguomadused, rihmad, aku ja muud olulised komponendid mootoriruumis töötaksid tõhusalt koos. Porsche mootori legendaarset heli pole aga võimalik mõõta. See on midagi, mida tuleb kogeda.

Viimati muudetud: 14.04.2023