Infot Panamera mudelite standard- ja lisavarustuse ning hindade kohta saab konfiguraatorist.

Porsche laseb välja Panamera eriseeria

Porsche pakub Panamera eriti elegantset ja eksklusiivset versiooni – Platinum Editionit. Selles on tagasihoidlikud poolmatid plaatinavärvi disainielemendid ühendatud täiendatud põhivarustusega. Panamera, Panamera 4 ja Panamera 4 E-Hybridi eriversioone pakutakse eriti köitva hinnaga.

Eriseeria saab spetsiaalse värvkattega detailid

Mitmed menukad ja suure täiendava väärtusega lisavarustuse elemendid on Platinum Editionil juba põhivarustuses. Sinna kuuluvad adaptiivne õhkvedrustus koos Porsche aktiivvedrustusega (PASM), isetumenevad küljepeeglid, LED-maatriksesituled koos Porsche täiustatud dünaamilise valgustussüsteemiga (PDLS Plus), panoraam-katuseluugi süsteem, parkimisabisüsteem koos tagurduskaameraga ning hübriidmudelitele ka 7,2 kW võimsusega parda-vahelduvvoolulaadija. Plaatinavärvi 21-tollised veljed Exclusive Design Sport, mustad sportsummutiotsad, tumedakstoonitud klaasid, küljeakende läikivmustad raamid ja Exclusive Design-tagatuled rõhutavad sõiduki dünaamilist elegantsi.

Panamera Platinum Edition on väljast selgelt äratuntav eksklusiivsete plaatinavärvi detailide järgi: õhu väljalaskeavad esirataste taga, Porsche logo ja mudelinimi tagaluugil ning hübriidmudelitel ka silt „e-hybrid“ autoküljel. Peale selle on 20-tollised plaatinavärvi veljed Panamera Style saadaval lisavarustusena.

Analoogkell kroonib elegantset üldpilti

Luksuslikku sisseseadet leiab ka interjöörist: GT-sportrool ja roolivõimendi Power Steering Plus, ümberreastumise abisüsteem, Soft Close-sulgurmehhanismiga uksed, võtmeta käivitus-lukustussüsteem, 14 suunas elektriliselt reguleeritavad esiistmed koos mälupaketiga, soojendusega tagaistmed, BOSE Surround helisüsteem, must matistatud alumiiniumist interjööripakett ja Porsche vapid peatugedel. Peale selle ehivad interjööri veel eksklusiivsed lisad: ukselävekatted on valmistatud mustast matistatud alumiiniumist ning kannavad Platinum Editioni logo. Krooniks saavad kõik Platinum Editioni mudelid põhivarustusena armatuurlauale analoogkella.

Maailma-esmaesitlus Los Angelesis

Eestis on Platinum Edition saadaval Panamera 4 ja Panamera 4 E-Hybrid sedaan ja Sport Turismo mudelitele. Porsche Panamera 4 Platinum Edition on juba tellitav hinnaga alates 112 270 eurost (sisaldab käibemaksu). Mudeli maailma-esmaesitlus toimub 17. novembril Los Angelese autonäitusel. Tarned algavad 2022. aasta jaanuari lõpul.

 

Panamera Platinum Editioni mudelid

NEDC: keskmine kütusekulu 9,0–8,7 l/100 km, keskmine CO2 heitkogus 205–199 g/km

WLTP: keskmine kütusekulu 11,5–10,4 l/100 km, keskmine CO2 heitkogus 260–235 g/km

Panamera 4 E-Hybrid Platinum Editioni mudelid

NEDC: keskmine kütusekulu 2,3–2,1 l/100 km, keskmine CO2 heitkogus 51–47 g/km, keskmine elektrikulu 18,2–17,0 kWh/100 km

WLTP: keskmine kütusekulu 2,7–2,0 l/100 km, keskmine kaalutud CO2 heitkogus 51–47 g/km, 60–45 g/km, keskmine elektrikulu 24,9–22,6 kWh/100 km

Sõiduulatus elektriga (EAER) 47–56 km, sõiduulatus elektriga linnas (EAER City) 51–56 km

Energiakulu ja heitmehulga andmed on saadud vastavalt seadusega määratud mõõtemeetoditele. Kõik Porsche pakutavad uued autod on saanud tüübikinnituse vastavalt kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetluse (WLTP) nõuetele, NEDC-tsükli näitajad on seetõttu tuletatud WLTP näitajatest.

Kütusekulu ja CO2 heitkoguse teatmik, mis sisaldab andmeid kõigi uute sõiduautomudelite kohta, on tasuta saadaval kõigis uute sõiduautode müügikohtades ja elektrooniliselt nähtav Transpordiameti veebilehel aadressil https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

Viimati muudetud: 29.11.2021