Porsche integreeris esimese autotootjana auto funktsioonid Apple CarPlay® rakendusse, et pakkuda uuenduslikku ja personaalset kasutajakogemust.

Porsche laiendab My Porsche rakenduse funktsioone ja hakkab pakkuma rohkem võimalusi Apple CarPlay® kaudu. Sportautotootja on esimene autofirma, kes võimaldab CarPlay® kaudu hõlpsamat juurdepääsu sõiduki funktsioonidele.

„Meil on hea meel My Porsche rakendust veelgi täiustada, kasutades tõeliselt mugava kasutajakogemuse pakkumiseks Apple CarPlay võimalusi,“ märkis Porsche Digitali tegevjuht ja Porsche AG IT-juht Mattias Ulbrich.

My Porsche rakendus koos Apple CarPlay®'ga

My Porsche rakendus on Porsche sõiduki digitaalne haldus- ja juhtimiskeskus. See näitab auto aku laetust, võimaldab reguleerida kliimaseadet ja saata sihtkohti navigatsioonisüsteemi. Lisaks saab My Porsche rakenduses näiteks Apple Music®'u ja teiste väliste teenusepakkujate kontod ühendada Porsche Communication Managementi (PCM) rakendustega.

Uuendatud My Porsche rakendus ühendab sõiduki funktsioonid CarPlay®'ga, võimaldades muu hulgas kuvada CarPlay®'s konkreetse mudeli pilte. My Porsche rakenduse kaudu saab mugavalt juhtida ka selliseid põhifunktsioone nagu helisüsteemi seaded, heliprofiilid, salvestatud raadiojaamad, kliimaseaded ja salongivalgustus. Neid funktsioone saab kombineerida ka miljöörežiimidesse (nt lõõgastus, soojendus, värskendus) ning käivitada neid CarPlay® kiirkäsklustega.

Ühtlasi on klientidel nüüd võimalik juhtida oma Porsche mitmesuguseid funktsioone sõidu ajal mugavalt Siri® abiga.

Selle uue Porsche kogemuse saab aktiveerida kiirelt ja hõlpsalt, skannides PCM-is kuvatava QR-koodi. My Porsche rakendust uuendatakse regulaarselt, et pakkuda Porsche klientidele CarPlay uusimaid funktsioone. Uued funktsioonid võeti esimesena kasutusele uues Porsche Cayenne'is. Hiljem lisanduvad samad võimalused ka teistel mudelitel.

Porsche Digital

Porsche Digital on Stuttgarti sportautotootja tehnoloogia- ja digitaalüksus, mille põhiülesanne on leida ja arendada uusi digitaalseid ärimudeleid ning optimeerida seniseid tooteid. Porsche AG tütarettevõte arendab digitaalseid tooteid ja teenuseid ning haldab idufirmade ökosüsteemi.

 

Kütusekulu andmed

Cayenne’i maasturid

Kombineeritud kütusekulu* (WLTP) 13,4 – 10,8 l/100 km Kombineeritud CO2 heide* (WLTP) 303 – 246 g/km

*Rohkem infot uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametliku süsinikuheite kohta leiab dokumendis „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen“ (uute sõiduautode kütusekulu, süsinikuheite ja elektritarbimise ülevaade), mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides ja DATis (Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Helmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, www.dat.de).

Viimati muudetud: 29.08.2023