Porsche on alati Porsche, olgu see siis täiesti uus või juba sissesõidetud auto.  Kõikide Porsche Approved kasutatud sõidukite puhul võite olla kindel, et nende sooritus on sama hea kui sõiduki esimesel päeval. Seda seetõttu, et anname Porsches alati endast maksimumi autode hooldamisel ja ettevalmistamisel. Kõik Porsche Approved kasutatud autod on läbinud 111 punkti testi, mis tagavad teile Porschega sõitmisel tõelise meelerahu.

See on ainulaadne pakkumine turul, andes kasutatud autole tehasegarantii kuni 15 aasta vanusele autole.

 

Uuesti käivitatud. Kirega.

Porsche Approved kasutatud autoga tunnete end sama hästi nagu uue roolis. Oleme kogu oma hoole ja energia suunanud sõiduki ettevalmistamise protsessi, et anda üle tipptasemel auto, mida saate usaldada. Kõik Porsche Approved kasutatud autod on läbinud põhjalikku 111 punkti testi mis tagab teile auto puhul maksimaalse meelerahu. 

Tutvu Porsche Approved kasutatud autode valikuga siin

 

 

KVALITEET LOOB ERISTUVUSE

 

Porsche 111 punkti test

Porsche 111 puntki test on põhjalik kvaliteedikontroll, mille käigus hinnatakse 111 kvaliteedikriteeriumit. 

Loe rohkem siit. 

 

Sõiduki ettevalmistus

Meie tehnikutel ei jää midagi kahe silma vahele. Kontrolli käigus vaadatakse üle kõik auto funktsioonid ja osad ning vajadusel teostatakse remonttöid, mille käigus kasutades vaid Porsche originaalvaruosi. Suurt tähelepanu pööratakse ka auto visuaalsele ettevalmistamisele. 

Porsche Approved Garantii ja Porsche Assistance

Porsche Approved kasutatud auto on Porsche esinduses kontrollitud auto, millel saab lisatasu eest aktiveerida Porsche Approved garantii 12-36 kuuks. Garantiiga kaasneb Porsche Assistance autoabi teenus.


 

Loe rohkem Porsche Approved Garantii lehelt. 

 

 

Viimati muudetud: 29.11.2023