Uus, juhikeskne interjöörikontseptsioon.

  • Vaistlik juhtimiskontseptsioon Porsche Driver Experience
  • Uus digitaalkogemus kaasreisija eraldi ekraaniga
  • Luksuslik, sportlik ja kaasaegne interjöör
  • Rohkem mugavusi ja laiad isikupärastamisvõimalused

Juhtimiskontseptsioon, mida Porsche nüüd Panameras kasutab, on uuenduslik ja vaistlik: Porsche Driver Experience asetab juhi kesksele kohale ning loob ideaalse tasakaalu analoog- ja digitaalelementide vahel. Sportautot luksussedaanide seas iseloomustab erakordselt kõrgekvaliteediline ja äärmiselt sportlik atmosfäär interjööris.

Uues mudelipõlvkonnas, mida avalikkusele esitletakse 24. novembril 2023, demonstreerib Porsche Panamera juhikeskset juhtimiskontseptsiooni Porsche Driver Experience, mis esmalt võeti kasutusele Taycanil. See pakub täisdigitaalset ekraani, laia valikut isikupärastamisvõimalusi ja vaistlikku kasutamist. Kontseptsiooni põhiline eripära on juhtimiseks otseselt vajalike juhtseadiste grupeerimine rooliratta ümbrusesse. Kõik põhifunktsioonid on seetõttu juhile kiiresti ja vaistlikult kättesaadavad. See lihtsustab uue Panamera juhtimist kõikides sõiduolukordades ning eriti dünaamilisel sõidul.

Sama intuitiivne kui elegantne

Keskendumine juhi teljele väljendub arvukates detailides. Näiteks paigutas Porsche otse roolile lülitid, mida kasutatakse näidikupaneeli menüüdes liikumiseks ja sõidurežiimi valimiseks. Käiguvalits asub otse rooli kõrval. Selline lahendus jätab vabaks keskkonsooli ning võimaldab sinna paigutada kliimaseadme elegantse juhtpaneeli, kuhu on maitsekal viisil ühendatud puutetundlikud pinnad ja füüsilised lülitid. Keskkonsoolis paiknevad ka uued, täielikult ribideta ning elektriliselt reguleeritavad ventilatsiooniavad. Nupuvajutusega on võimalik valida kliimaseadme erinevaid eelsalvestatud ja isikupärastatud seadistusi. Lisaks pakub keskkonsoolis asuv panipaik rohkem ruumi kui enne.

Eraldiseisev digitaalne näidikupaneel rõhutab juhi telge. 12,6-tollist ekraani iseloomustab nõgus kuju ja eraldiseisev asend. Porsche jaotab sellel kuvatava sõiduinfo selgelt kolmele alale, mille jaoks on olemas erinevad kuvaprofiilid sõltuvalt varustusest ja valitud vaatest. Lisavarustusena pakutavat head-up displayd on võimalik hallata otse sportroolilt.

Kõrgkvaliteet ja sportlik atmosfäär

Selge disain ja luksuslikud materjalid loovad uue Panamera interjööris kõrgkvaliteetse ja sportliku atmosfääri. Uus ehisosade kontseptsioon mõjub visuaalselt elegantsena, ulatudes keskkonsoolilt armatuurlauale ja edasi uue Panamera ustele. Koos keskkonsooli suure kaldega on see üks uue Panamera juhikohta määratlevaid elemente. Esimest korda varustab Porsche Panamera üle kogu esipaneeli laiuse ulatuva meeleoluvalgustusega, rõhutades sel viisil sõiduki laiust. Kõik Panamera mudelid on nüüdsest veelgi mugavamad kui enne tänu istmetäiteks kasutatavatele täiustatud materjalidele, mis oma parema elastsusega lisavad mugavust. Panamera pikendatud teljevahega mudelid saavad nüüd ka uue, rõhutatud kontuuridega tagaistmesüsteemi, mis pakub optimeeritud istumisasendit. See kindlustab, et tagaistmel reisijad jõuavad isegi pikkade teekondade sihtkohta lõõgastunumatena.

Porsche võttis uue Panamera värvi- ja materjalivalikul aluseks erakordselt kvaliteetsed materjalid ja laia valiku mitmevärvilisi kujundusi. Sobivad ehisosad lisavad atmosfäärile veelgi elegantsi. Osasid lisavarustus elemente pakub Porsche Exclusive Manufaktur. Esimest korda pakub Porsche Panamerale ka nahavaba sisustust, kus on ühendatud eriti sportlikud materjalid nagu Race-Tex ja Pepita kangas.

Viimati muudetud: 07.11.2023