Kiirus, kurvijõud, adrenaliinivool. Need on meie traditsioonilised väärtused. Millele me Porsches täna mõtleme, kui tulevikku vaatame? Loomulikult tuleviku sportautole. Täiesti kompromissitule. Selle üldkontseptsioonis on ühendatud maksimaalne sõidunauding, kaasaegne laadimisvõrgustik ja teedrajav ühenduvus. See jätab teile juhtiva rolli – juhi rolli teie sportautos.

Viimati muudetud: 22.05.2021

Üks platvorm kõige jaoks

400 kiirlaadimisjaama Euroopas aastaks 2020

Porsche kliendid saavad teel olles nautida kompromissitut mobiilsust. Taycani soetades saate kolmeks aastaks vaba ligipääsu meie partneri IONITY kiirlaadimistaristule, kus võite oma autot laadida soodushinnaga. Koostöös IONITYga tegeleme tõhusa kiirlaadimisvõrgustiku pideva arendamisega Euroopa suurematel maanteedel.

Üks platvorm kõige jaoks

Porsche Connecti teenustega muutub side teie ja teie Porsche vahel veelgi tihedamaks. See lubab teil leida laadimisvõimalusi kiiresti ja hõlpsalt ning hallata ja jälgida mitmesuguseid auto funktsioone – näiteks aku täituvust käimasoleva laadimise ajal – mobiilirakenduse kaudu.

Suure võimsusega laadimine

800-voldise arhitektuuriga Taycani saab laadida võimsusega kuni 270 kW ning optimaalsetes oludes kulub 100 kilomeetri sõiduulatuse (WLTP) lisamiseks viis minutit.1 Nii on sõiduk alati valmis kõigeks, mida tema juht päeva jooksul teha kavatseb – sõitmiseks.

1 Optimaalsed tingimused: CCS-laadimispost võimsusega üle 270 kW ja tööpingega üle 850 V, aku temperatuur 30°C kuni 35°C, aku täituvus 5%.

Laadimistaristu.

Alati laetud, sõltumata kohast. Porsche Charge Map pakub ülevaadet kõigist laadimisjaamadest nii teie kodu lähedal kui ka reisil viibides. Valige lihtsalt oma soovitud sihtkoht ning meie näitame, kus te teel olles ja pärast kohalejõudmist oma autot mugavalt laadida saate.

Laadige oma akud täis.

Uus liikuvuskontseptsioon on uuenduslik üksnes siis, kui see ei piirdu sõidukiga. Porsche E-Performance hõlmab seepärast ka kogu taristut: sõiduki optimaalselt integreeritud laadimispesa, praktilist laadimisvarustust ning nutikaid laadimisvõimalusi nii kodus kui ka teel kasutamiseks.

Porsche Connect ja E-Performance

Aku seisund

Aku täituvust saate suvalisel ajal ja suvalisest kohast kontrollida oma Porsche Connecti rakenduse kaudu.

Kohene laadimine

Olete oma Porsche laadimiseks ühendanud? Siis saate laadimisprotsessi suvalisel ajal Connecti rakenduse kaudu alustada või lõpetada.

Laadimistaimer

Laadimistaimeriga võite olla kindel, et teie sportauto akut laetakse õigel ajal ja see on stardivalmis. Taimerisse saate programmeerida kuni kolm kellaaega, näiteks tööpäevadeks ja nädalavahetuseks eraldi.

Salongi eelsoojendus/-jahutus

Selle Porsche Connecti rakenduse funktsiooniga saate oma sportautosse luua ideaalse kliima juba enne teeleasumist. Võite kasutada näiteks integreeritud taimerit ja anda ette sõidu soovitud algusaja. Nii valitseb Porsche sisemuses ideaalne temperatuur, kui teie teele asute.

Korduma kippuvad küsimused

Kõik, mida te oma Porsche laadimisest teadma peate.