Meid tõukab edasi kirg sportautode vastu. Porsche E-Performance on meie emotsionaalse elektriautonduse kontseptsioon, millega teeme sammu edasi tuleviku liikuvuse suunas.  Viime Porsche elektri- ja pistikhübriidmudelid kokku läbimõeldud laadimistaristuga, et argielus oleks rohkem suutlikkust ja jätkusuutlikku liikuvust.

Viimati muudetud: 17.10.2023

Üks platvorm kõige jaoks

Porsche panustab e-mobiilsuse arendamisse

Porsche kliendid saavad teel olles nautida kompromissitut mobiilsust. Tegeleme koostöös IONITYga tõhusa kiirlaadimisvõrgustiku pideva arendamisega Euroopa suurematel maanteedel. Panustame jõuliselt e-mobiilsuse arendamisesse ka Eestis. Tänaseks oleme rajanud kaheksa laadimiskohta üle Eesti: Pärnusse (2), Kuressaarde (2), Tallinnasse (3) ning 2023. aasta jooksul on plaanis lisada veel 5 uut laadimiskohta, sealhulgas ka Rakverre ja Rae valda. 

Üks platvorm kõige jaoks

Porsche Connect teenused muudavad autolaadimised veelgi lihtsamaks. See võimaldab leida laadimisvõimalusi kiiresti ja hõlpsalt ning hallata ja jälgida mitmesuguseid auto funktsioone – näiteks aku täituvust käimasoleva laadimise ajal – mobiiliäpi kaudu.

Suure võimsusega laadimine

800-voldise süsteemipingega Taycani saab laadida võimsusega kuni 270 kW ning optimaalsetes oludes kulub 100 kilomeetri sõiduulatuse (WLTP) lisamiseks viis minutit.1 Nii on sõiduk alati valmis sõitmiseks.

1 Optimaalsed tingimused: CCS-laadimispost võimsusega üle 270 kW ja tööpingega üle 850 V, aku temperatuur 30°C kuni 35°C, aku täituvus 5%.

Porsche E-Performance’i mudelid.

Tutvu meie praeguste täiselektrilise või pistikhübriidajamiga varustatud mudelitega ning leia endale sobiv Porsche.Tutvu mudelitega.

Laadimistaristu.

Alati laetud, sõltumata kohast. Porsche Charge Map pakub ülevaadet kõigist laadimisjaamadest nii koduriigis kui ka välismaal. Sisesta oma soovitud sihtkoht ning meie näitame, kus oma autot nii teel olles kui ka sihtkohta jõudes mugavalt laadida saad.

Lae oma akud täis.

Uus liikuvuskontseptsioon on uuenduslik üksnes siis, kui see ei piirdu sõidukiga. Porsche E-Performance hõlmab seepärast ka kogu taristut: sõiduki optimaalselt integreeritud laadimispesa, praktilist laadimisvarustust ning nutikaid laadimisvõimalusi nii kodus kui ka teel kasutamiseks.

Porsche Connect ja E-Performance

Aku seisund

Aku täituvust saad igal ajal kontrollida oma Porsche Connecti rakenduse kaudu.

Kohene laadimine

Kas Porsche on laadimiseks ühendatud? Siis saad laadimisprotsessi igal ajal Connecti rakenduse kaudu kas alustada või lõpetada.

Laadimistaimer

Laadimistaimer tagab õigeaegse aku laadimise, et auto oleks sobival hetkel stardivalmis. Taimerisse saab programmeerida kuni kolm kellaaega, näiteks tööpäevadeks ja nädalavahetuseks eraldi.

Salongi eelsoojendus/-jahutus

Porsche Connecti rakenduse funktsiooniga saab sportautosse luua ideaalse kliima juba enne teele asumist. Integreeritud taimeriga saab määrata sõidu alguse aja, et teele asumise ajaks oleks auto sisemuses sobilik temperatuur.  

Korduma kippuvad küsimused

Kõik, mida te oma Porsche laadimisest teadma peate.