“Me eelistame autode ehitamisel nende kvaliteeti, mitte hulka.”

(Ferry Porsche)

Porsche Exclusive Manufaktur

See lause pärineb Ferry Porschelt ja öeldi välja juba üle 50 aasta tagasi. Ent ka täna iseloomustab see tabavalt meie argitööd. Porsche Exclusive Manufakturis on see tähtsaim tegevusjuhis. Meie eesmärk? Täita meie klientide isiklikke soove, luues täiesti erilisi autosid.

Pakume laia valikut isikupärastamisvõimalusi välimuse ja interjööri täiustamiseks nii visuaalselt kui ka tehniliselt, alates üksikmuudatustest kuni ulatuslike ümberehitusteni. Tulemus on mitte lihtsalt eriline, vaid täiesti erakordne.

Varem kandis meie erisoovide teenus nime Porsche Sonderwunschprogramm, aastast 1986 on see tuntud kui Porsche Exclusive. Nüüdsest aga kasutame täispikkuses nime, mille all meid tegelikult teatakse: Porsche Exclusive Manufaktur. Tulemused on ikka samad: tõeliselt ainulaadsed autod, mis meie klientide isiklikele soovidele ja ideedele vastavalt täiuslikuks lihvitud.

Eksklusiivsed tellimussõidukid pole aga meie ainus looming. Porsche Exclusive Manufakturis ehitame ka piiratud tootmisarvuga eriseeriaid, mis kehastavad meie kirge ja oskusi. Hinnalised materjalid ja moodsad valmistamistehnoloogiad moodustavad harmoonilise tervikkontseptsiooni.

Meie saavutusi võib ära tunda Porsche Exclusive Manufakturi sildi järgi autoküljel. See on unikaalne tunnus kõigil meistriteostel, mida me rangelt piiratud koguses valmistame. Oma püüdlustes toetume täpsusele, oskustele ja visale tööle. Ning inimese ja masina koostööle. Traditsioonidele ja tulevikule. Meisterlikkusele ja kõrgtehnoloogiale nii lihvimise kui ka värvimise, nii lõikamise kui ka õmblemise ajal.

Just nii otsime ja leiame iga auto jaoks ideaalse kombinatsiooni uuenduslikest tootmistehnoloogiatest ja vaistlikust tunnetusest. Ent tulemus on ikka ja alati sama: millegagi võrreldamatu iseloom ja isikupära. Koos piiramatu armastusega detailide vastu.

Otsige inspiratsiooni ja tutvuge lähemalt Porsche Exclusive Manufakturiga SIIN

Viimati muudetud: 17.10.2023