Infot 718 Style standard- ja lisavarustuse ning hindade kohta saab konfiguraatorist.
 

Ekstravertsed ja eksklusiivsed

Uusi sportautosid Porsche 718 Boxster Style Edition ja 718 Cayman Style Edition iseloomustavad värsked värvid ja harmoonilistes kontrasttoonides lisad. Mõlemad keskmootoriga mudelid on alati esindanud täiuslikku kombinatsiooni sõidunaudingust ja praktilisest kasutamisväärtusest. Style Editioniga esitleb Porsche eksklusiivseid variante neile klientidele, kes peavad oma sõiduki silmatorkavat välimust esmatähtsaks. See paistab kõige paremini silma kerevärviga Ruby Star Neo, mis on moodne tõlgendus 964-põlvkonna Porsche 911 Carrera R-i legendaarsest punasest värvitoonist Ruby Star.

Eksklusiivsed detailid loovad eripära

Isegi kui Porsche kliendid valivad oma Style Edition mudelitele mõne teise värvitooni peale Ruby Star Neo, on need variandid ikkagi selgelt äratuntavad. Näiteks veerevad need autod 20-tollistel läikivmustadel velgedel 718 Spyder ning veljekapslitel on kujutatud värvilist Porsche vappi. Style Editioni tunneb ära ka mustade summutiotste ja tagaosal paikneva läikivhõbedase kirja „PORSCHE“ järgi. 718 Boxster Style Editionil on pehmele katusele lisatud eksklusiivne embleem – küljeakende kohal paiknev reljeefne kiri „Boxster“. Kliendid saavad teha oma valiku kahe 718 Style Editioni lisatasuta kontrastipaketi vahel: üks neist on must, teine valge. Mõlemad sisaldavad ehistriipe eesmisel pakiruumiluugil ja kirju „Porsche“ külgedel, samuti läikivmusta ja läikivvalget viimistlust vastavalt velgedele ja autopäral asuvale mudelinimele. Style Edition mudelite interjöörist leiame musta nahkpolstri koos kontrasteeruvate kriidivärvi tepingutega, roostevabast terasest valgustatud läveliistud ja Porsche vapid peatugedel.

Täiendatud varustus lisab lummust

718 Boxster ja Cayman Style Edition saavad mõlemad erakordselt rikkaliku varustuse. Biksenoon-esituled koos LED-päevasõidutuledega, eesmised ja tagumised parkimisandurid koos tahavaatekaameraga, Apple CarPlay, kiirushoidik, isetumenevad sise- ja välispeeglid koos vihmaanduriga, nahkkatte ja soojendusega multifunktsionaalrool, soojendusega istmed, kahetsooniline automaatkliimaseade, põrandamatid koos kontrasteeruvate kriidivärvi tepingutega, must nahkpolster koos kontrasteeruvate kriidivärvi tepingutega kuuluvad kõik põhivarustusse. Lai lisade valik aga võimaldab mõlemat mudelit veelgi vääristada.

Kuuekäiguline manuaalkäigukast põhivarustuses

Ajami ja veermiku poolest Style Edition mudelid teineteisest ei erine. Need põhinevad 718 Boxsteri ja 718 Caymani baasversioonidel ning saavad istmete taha kaheliitrise boksermootori võimsusega 220 kW (300 hj). Neljasilindriline turboülelaadimisega jõuallikas arendab kuni 380 Nm pöördemomenti ning kiirendab Style Editioni mudelid, millel juht vaikimisi ise käsitsi kuut käiku vahetab, 100-kilomeetrise tunnikiiruseni 5,1 sekundiga (lisana pakutava seitsmekäigulise PDK korral 4,7 sekundiga). Käigukasti tüübist sõltumata on tippkiiruseks 275 km/h.

Porsche 718 Boxster Style Edition ja Porsche 718 Cayman Style Edition on juba tellitavad hinnaga vastavalt alates 68 700 ja 66 630 eurost (sh käibemaks).

 

718 Cayman Style Edition

NEDC: keskmine kütusekulu 8,7–8,1 l/100 km, keskmine CO2 heitkogus 199–185 g/km

WLTP: keskmine kütusekulu 9,7–8,9 l/100 km, keskmine CO2 heitkogus 219–202 g/km

718 Boxster Style Edition

NEDC: keskmine kütusekulu 8,8–8,1 l/100 km, keskmine CO2 heitkogus 200–185 g/km

WLTP: keskmine kütusekulu 9,7–9,0 l/100 km, keskmine CO2 heitkogus 220–203 g/km

Energiakulu ja heitmehulga andmed on saadud vastavalt seadusega määratud mõõtemeetoditele. Kõik Porsche pakutavad uued autod on saanud tüübikinnituse vastavalt kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetluse (WLTP) nõuetele, NEDC-tsükli näitajad on seetõttu tuletatud WLTP näitajatest.

Kütusekulu ja CO2 heitkoguse teatmik, mis sisaldab andmeid kõigi uute sõiduautomudelite kohta, on tasuta saadaval kõigis uute sõiduautode müügikohtades ja elektrooniliselt nähtav Transpordiameti veebilehel aadressil https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

Viimati muudetud: 09.11.2022